Momenteel wordt de agenda nog gevuld.

In verschillende plaatsen in Nederland en België worden cursussen gegeven door gediplomeerde Ismakogiedocenten.
Een cursus bestaat over het algemeen uit 10 à 12 lessen.
Een les duurt doorgaans een uur en wordt meestal eenmaal in de week gegeven aan kleine groepen, zowel vrouwen als mannen. Je leert Ismakogie door het te doen.

Een cursus omvat een oefenprogramma beginnend bij de tenen en de voeten, via de enkels, knieën, heupen, bekkenbodem, wervelkolom en de schouders, vingers, ellebogen, oren tot en met de oogleden en het puntje van de neus.
Je maakt een ontdekkingsreis door je lichaam en het word je al gauw duidelijk dat alle bewegingen, groot en klein, zelfs de bijna onzichtbare, onlosmakelijk met elkaar in verbinding staan.
Je zult verwonderd zijn over de ongekende mogelijkheden.
Wanneer één spiertje tot strekking komt, volgen alle strekspieren in het hele lichaam.
Jij bent zelf het stralende voorbeeld van de positieve effecten van een natuurlijke houding.

Ben je nieuwsgierig geworden? Wil je het zelf aan den lijve ervaren?
Neem dan contact op met een van onze Ismakogiedocenten.

 

Waar vindt u onze docenten ?

U kunt onze docenten altijd bellen of mailen!
Neemt u anders contact op met het secretariaat van de vereniging: 
secretariaat@ismakogie.nl

Groningen

Marike Visser – Dokkum – 06–13122243 – marikevisser60@gmail.com  www.stipeinbeweging.nl

Friesland

Ellis de Raad – Nijland – 0515–569644 – ellisderaad@tele2.nl

Dirkje Swierstra-de Jong – Wergea – 058–2552300 – d.swierstra-dejong@hetnet.nl      www.ynlykwicht.nl

Marike Visser – Dokkum – 06–13122243 – marikevisser60@gmail.com  www.stipeinbeweging.nl

Jildouw Elgersma – Lekkum – 058-2673342 – jildouwelgersma@gmail.com

Drenthe

Overijssel

Monique Bannink-Douven – Almelo – 06-43549262 – m.douven0911@gmail.com

Ivonne van Hedel-Beerten – Slagharen – 0523–615561 – ivanhedel@hotmail.com

Tuula Read – Enschede – 053–4323518 – tuularead@hotmail.com

Joke Spa – Almelo – 0546–499063 – jokespa@outlook.com

Corry Westgeest – Enschede – 053–4763881 – c.westgeest@worldonline.nl  www.ismakogieCW.nl

Gelderland 

Corry Westgeest – Enschede – 053–4763881 – c.westgeest@worldonline.nl  www.ismakogieCW.nl

Astrid Barlag – Culemborg – 0345–530110 (06-16062754) – astridbarlag1@hotmail.com

Lies Bloema – Arnhem – 026–4432544 – e.j.bloema@xmsnet.nl

Hilde van de Brink-Beishuizen – Ede – 06-36397011 – hildevdbrink@gmail.com

Annemieke Carbo -Putten – 0341-351360 (06-198018) – info@annemiekecarbo.nl

Anke van Dalen – de Leij – Ermelo – 06-20966393 – aa.deleij@gmail.com

Henny Heuff – Doetinchem – 0314–360444 – info@hennyheuff.nl  www.hennyheuff.nl

Lizeth Hommes – Aalten – 0543-450219  (06-12045052) – lizeth@beweeggeniet.nl    www.beweeggeniet.nl

Maatje Jonkers – Zutphen – 0575–518608 – info@hetfakkeltje.nl  www.hetfakkeltje.nl

Ann van Meekeren-Pijnappel – Pannerden – 0316–371393 – v.meekeren@planet.nl

Doke van der Neer -Doetinchem – 0314–341514 – dokevanderneer@live.nl

Gerda Ploeg – Kootwijkerbroek – 0342-442864 of (06-51560591) – gerda.ploeg@solcon.nl

Angelika van der Schilden-Hasenkamp – Putten – 0341–357473 of (06–3691258) – a.vanderschilden@chello.nl   www.moveeasy.eu

Herma Smeenk-Nieuwland – Brummen – 0575–561837 – herma@hermasmeenknieuwland.nl   www.henksmeenk.nl

Sietske Vijselaar – Arnhem – 026–3815608 – si.vijselaar@planet.nl

Marianne Wolder – Zaltbommel – 06–20105707 – mariannewolder@hotmail.com

Noord Holland

Annette Boekel – Alkmaar – 06-51014058 – annette.boekel@upcmail.nl  www.annetteboekel.nl

Margriet Groot-Boekel – Schagen – 0224–214172 – hm.groot@quicknet.nl   www.adem-ismakogie.nl

Maria huisman-Huibrechts -Muiden – 0294–262578

Nancy van Kampen-Haacke – Haarlem – 023–5252798 of (06–45047989) – nancykampen@gmail.com

Sarah van Ouwerkerk – Zaandam – 06–46061591 – smvo@hotmail.nl

Zuid Holland

Gerda Fortuin -Dordrecht – 078–6513388 – info@gerdafortuin.nl   www.gerdafortuin.nl

Els Kniest – Gouda – 0182–586663 – bvrek@xs4all.nl

Willemien Luytjes – Dordrecht – 078–6135582 – willemienluytjes@hotmail.com   www.balletschooldesingel.nl

Miriam Nelisse – Koudekerk a/d Rijn – 071 341 33 55 – mmwnelisse@hotmail.com 

Henny Segaar-Beuving – Oegstgeest – 071–5726472 – hinderkien@ziggo.nl

Utrecht 

Sonja Doesburg-de Vos – Utrecht – 030–2711821 – s.doesburg@hotmail.com

Heide Hemminga – Utrecht – 030–2517442 of (06-36229865) – hhemming@telfort.nl

Zeeland

Noord Brabant

Jeanne Albers-van Nistelrooij – St. Anthonis – 0485–478657 – info@jeannealbers.nl   www.jeannealbers.nl

Netty Doreleijers – Eindhoven – 040–2423473 – n.doreleijers@planet.nl

Katinka van Oosterhout – Tilburg – 06-53327386 – Katinka.vanOosterhout@sweco.nl 

Margo Raaijmakers – Overloon – 0478–642097 – margo@beauty-ismakogie-margo.nl  www.beauty-ismakogie-margo.nl

Petra Rijnten-van den Wittenboer – Son – 0499–477920 – info@dezonsesalon.nl     www.dezonsesalon.nl

Limburg

Odette Boels – Sittard – 046–4523901 – odetteboels@gmail.com

Annie Esser-Dohmen – Born – 046–4851975 – annie.esser@home.nl

Caroline Lemmens – Heerlen – 045-8501981 – carolinelemmens@ismakogieparkstad.nl     www.ismakogieparkstad.nl

Nan Schoutissen – Sittard – 046-4514896  (06-12040219 – nanschoutissen@gmail.com

Petra Stals – Roermond – 0475–315106 – balletschoolpetra@gmail.com  www.balletschoolpetra.nl

Manon Willemsen-Habets – Vaals – 043–3066677  (06 – 81079237) – m.m.willemsen@ziggo.nl

BELGIË

Maria van Raemdonck – Antwerpen – 0032–32480243 – mariavanraemdonck8@gmail.com

 

Bekijk de maandkalender

 « ‹

› » 
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28
Een soepele rug

29

30

31